banner2

banner1

banner22

HAK-İŞ’ten gazilere ziyaret

HAK-İŞ Genel Başkanvekili Av. Hüseyin Öz, Sakarya Hendek’te meydana gelen patlamada yaralanan üyeyi ve diğer yaralıları hastanede ziyaret etti.

GÜNDEM 10.07.2020, 00:42 Editör: Ebru Bulut
HAK-İŞ’ten gazilere ziyaret
banner48

GAZİLERE ZİYARET

HAK-İŞ Genel Başkanvekili Av. Hüseyin Öz, Sakarya Hendek’te meydana gelen patlamada yaralanan üyesini ve diğer yaralıları hastanede ziyaret etti. Öz’e ziyaretinde HAK-İŞ Sakarya İl Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve Konfederasyona bağlı sendikaların Sakarya İl Başkanları eşlik etti. Genel Başkanvekili Av. Hüseyin Öz, patlamada şehit olan askerlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileğinde bulundu.

“EN BÜYÜK BEKLENTİMİZ GEREKENİN YAPILMASI”

HAK-İŞ Konfederasyonu olarak, yaşanan patlamada kusuru bulunanların tespit edilerek cezalandırılmasını ve iş kazalarında can kayıplarının sona ermesini beklediklerini belirten Öz, “Patlamanın bütün yönleri ile araştırılması ve soruşturma sonucuna göre ihmali olan kusurlu bulunan kimler varsa gerekenin yapılması en büyük beklentimizdir” dedi.

GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİNDE BULUNDULAR

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sakarya İl Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ise, “İş sağlığı ve güvenliğine ilişkin önlemlerin alınıp alınmadığının ve buna benzer konuların araştırılması ve soruşturma sonucuna göre ihmali olan kim varsa gerekenin yapılmasını istiyoruz” şeklinde konuştu. Genel Başkanvekili Av. Hüseyin Öz ile Sakarya İl Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir hastane ziyaretinin ardından ayrıca Sakarya itfaiyesini ziyaret etti geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Yorumlar (0)