banner2

banner1

banner22

Hafta sonu sefer yapmayacak

Marmaray, Başkentray ve bölgesel trenlerin sefer saatleri, Koronavirüs salgını tedbirleri ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yeniden belirlendi. Yapılan düzenlemede bir süre önce Mithatpaşa'dan yeniden kalkmaya başlayan Ada Ekspresi'nde hafta sonu sefer yapmayacak

GÜNDEM 02.04.2021, 17:44 Editör: Gizem Demirsoy
Hafta sonu sefer yapmayacak
banner48

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı TCDD Taşımacılık AŞ tarafından Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan karara göre, Avrupa ve Asya yakalarını İstanbul Boğazı'nın altından birleştiren Marmaray, cumartesi ve pazar sadece Halkalı-Gebze-Halkalı hattında 30 dakika aralıklarla çalışacak. Ankara'da hizmet veren Başkentray trenleri de cumartesi ve pazar 06.00-20.00 saatlerinde 30 dakika aralıklarla hizmet verecek.

HAFTA SONU SEFERİ YAPILMAYACAK

Bölgesel trenlerde ise karşılıklı olarak Kapıkule-Halkalı, Adapazarı-Pendik, Zonguldak-Karabük, Ankara-Polatlı, Basmane-Denizli, Basmane-Aydın, Basmane-Uşak, Basmane-Alaşehir, Manisa-Alaşehir, Denizli-Aydın-Söke, Çatal-Tire, Basmane-Tire, Basmane-Ödemiş, Sivas-Divriği, Erzincan-Divriği, Afyonkarahisar-Eskişehir, Kütahya-Eskişehir hatları cumartesi ve pazar günleri işletilmeyecek.

Yorumlar (0)