banner2

banner1

banner22

Gurur kaynağı oldu

Yükseköğretim Kurumları Sınav (YKS) sonuçları açıklandı. Sakarya’nın tanınmış ailelerinden Sağlık ailesi evlatları Berat’ın Türkiye 86’ncısı olmasının mutluluğunu yaşıyor.

GÜNDEM 29.07.2020, 15:22 Editör: Ebru Bulut
Gurur kaynağı oldu
banner48

Berat Sağlık, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) eşit ağırlık puan bazında Türkiye 86'ncısı oldu. Sakarya'nın tanınmış iş insanlarından Cevdet Sağlık'ın oğlu Berat ailesine büyük gurur yaşattı. Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi ve Sağlıklar Nakliyat ortaklarından Cevdet Sağlık'ın oğlu Berat Sağlık Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınavı, Alan Yeterlilik Testi (AYT) eşit ağırlık puan bazında yaklaşık 2 buçuk milyon öğrenci arasında Türkiye 86'ncısı oldu.

"EMEKLERİMİN KARŞILIĞINI ALDIM"

Beklentilerinin daha da üstende olan sınav sonucu karşısında haklı sevinç yaşayan Sağlık ailesinin gururu Berat Sağlık üstün başarısı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Aldığım sonuçtan dolayı çok mutluyum. Yaklaşık 2 sene sistemli bir şekilde üniversite sınavına hazırlandım, emeklerimin karşılığını çok şükür aldım. Bu serüvende tek başıma değildim en başta çok sevgili aileme daha sonra benimle yakından ilgilenen hocalarıma çok teşekkür ederim. Hayatta yeterli çalışma ve disiplinle başarılmayacak hiçbir şey yoktur. Üniversite sınavı da bunlardan sadece bir tanesidir." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)