banner2

banner1

banner22

Gündem yine dopdoluydu

Basın Kulübü her hafta olduğu Oktay Sarı’nın moderatörlüğünde Güven Hasbaş, Sezai Matur ve Raif Ugan’ın yorumlarıyla şehrin gündemini değerlendirdi.

GÜNDEM 12.01.2021, 12:28 Editör: Ebru Bulut
banner48

Sakarya gündeminin gazeteci Sezai Matur, Güven Hasbaş, Raif Ugan tarafından yorumlandığı, Oktay Sarı’nın moderatörlüğündeki 'Basın Kulübü' bugün 10'ncu yayını ile izleyenlerin karşısına çıktı. Saat 21.00'de başlayan program, t54.com.tr, Haberlisin.com, sakaryadantaraf.com ve haber54.com.tr internet sitesi üzerinden aynı anda canlı yayınlandı.

GÜNDEM DOPDOLUYDU

Basın Kulübü’nün bu akşam ki yayınında Büyükşehir Belediyesi’nin 20 ayı, Ekrem Yüce başarılı mı, Fitneciler kimler, Tarım kenti Sakarya neden Kırsal Kalkınma desteklerinden yararlanamıyor, 42 kentin kırsal kalkınmadan yararlanıp, Sakarya’nın dışarıda bırakılması siyasi bir başarısızlık mı? Pandemi en çok küçük esnafı vurdu mu, Ak Parti İl Kongresi ve Yunus Tever’e son dakika rakip çıkar mı, ne zaman aşı olacağız, aşılamayla birlikte kısıtlamalar kalkar mı, Örgün eğitim-kapalı mekanların açılması, pandemi nedeniyle kapatılan dükkanlar, Kafe-restorancıların destek çağrısı gibi şehrin gündemindeki konular değerlendirildi.

Yorumlar (0)