banner2

banner1

banner22

Gündem yine dopdoluydu

Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da izleyenlerin karşısındaydı. Son bir haftanın önemli gelişmeleri masaya yatırılırken gündem yine dopdoluydu.

GÜNDEM 16.02.2021, 20:30 Editör: Aysima Kortak
banner48

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü 15'nci yayını ile bu akşam izleyenlerinin karşısındaydı. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde yayınlanacak 'Basın Kulübü'nün konukları T54.com.tr Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, DHA Temsilcisi ve Ajans Güven Sahibi Güven Hasbaş ve sakaryadantaraf.com'un imtiyaz sahibi Raif Ugan gündemi değerlendirdi.

GÜNDEM YİNE DOPDOLUYDU

Basın Kulübü'nde bu akşam şehirdeki yoğun kar yağışı ele alınırken kurumlar bu süreçte nasıl bir sınav verdiği de konuşuldu. SEDAŞ’ın elektrik kesintileri devam ederken vatandaşların yaşadığı mağduriyetlere de değinildi. Bakan Koca’nın da açıkladığı üzere dünden itibaren il il açıklanan vaka sayıları da Basın Kulübü'nün gündemindeydi. 1 Mart’ta açılması planlanan işletmeler ve Orta öğretim ve üniversitelerin açılıp açılmayacağı da merak konusu olurken SESOB’un kısıtlama kararları için Danıştay’a başvurduğu da konuşuldu. Programda son olarak Sakaryaspor'da gelinen son noktaya da değinildi.

Yorumlar (0)