banner2

banner1

banner22

Gündem maddeleri karara bağlandı

SATSO bünyesinde çalışmalarını yürüten Sağlık, Temizlik ve Kozmetik Ürünleri sektörü temsilcilerinin oluşturduğu 15’inci Meslek Komitesi, aylık olağan toplantısını meslek grubu üyelerinin de katılımıyla webinar platformu üzerinden gerçekleştirdi.

GÜNDEM 10.02.2021, 14:55
Gündem maddeleri karara bağlandı
banner48

2021 yılının SATSO’da üyelerle iletişim yılı belirlenmesi ile birlikte 15’inci Meslek Komitesi de, çoğu meslek komitesi gibi aylık olağan toplantısında meslek grubundan temsilcileri ağırlamaya başladı. Gerçekleşen toplantıda sektöre ilişkin istişarelerde bulunularak sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

“DAHA DA VERİMLİ ÇALIŞMALAR YAPMAMIZA OLANAK SAĞLAYACAK”

Meslek Komitesi Başkanı Davut Acunman toplantı ardından yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “2021 yılının odamız tarafından üyelerimizle iletişim yılı olarak belirlenmesi toplantılarımıza katılımı daha da motive etmiştir. 15’inci meslek komitesi olarak temsil ettiğimiz sektöre ait meslek grubu üyelerimiz ile daha öncesinde de sık sık bir araya geliyor ve sektörümüzün geleceği hakkında tecrübelerinden faydalanıyorduk. Alınan karar ile artık meslek grubu üyelerimizi de her ay olağan toplantılarımıza davet edeceğiz. Sektörümüzde birbirinden tecrübeli, uzun geçmişe sahip ve gelişim için çalışmaktan gocunmayan birçok üyemiz var. Onların sayesinde toplantılarımızdan çıkacak sonuçlar daha da verimli çalışmalar yapmamıza olanak sağlayacaktır.” dedi.

Yorumlar (0)