banner2

banner1

banner22

Gündem değerlendirildi

Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 21’nci bölümüyle izleyenlerin karşısındaydı. Son bir haftanın önemli gelişmeleri masaya yatırılırken gündem yine dopdoluydu.

GÜNDEM 06.04.2021, 20:30 Editör: Aysima Kortak
banner48

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü, her Salı akşamı olduğu gibi bu akşam izleyenlerinin karşısındaydı. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde yayınlanacak 'Basın Kulübü'nün konukları T54.com.tr Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, DHA Temsilcisi ve Ajans Güven Sahibi Güven Hasbaş ve sakaryadantaraf.com'un imtiyaz sahibi Raif Ugan gündemi değerlendirdi.

BASIN KULÜBÜ DOPDOLU

Basın Kulübü'nde bu akşam şehirdeki vaka sayılarındaki artışın durdurulamaması konuşuldu. Arka arkaya açıklanan bildirilere de değinilen programda eski büyükelçiler, eski amiraller ve eski vekiller de değerlendirildi. Sakaryaspor’da pandemi nedeniyle yapılmayan ve 16 Nisan olarak belirlenen kongre takvimi de konuşulurken kongredeki adaylar da değerlendirildi. Programda son olarak Karasu Belediyesi’nin sahile yapıp yıktığı duvar da Basın Kulübü'nün gündemindeydi.

Yorumlar (0)