banner2

banner1

banner22

Güçlükle yatıştırıldı

Adapazarı ilçesi Tığcılar Mahallesi’nde sabah saatlerinde meydana gelen olayda iki sürücü arasında çıkan ters yön tartışması tekme tokat kavgaya dönüştü.

GÜNDEM 19.11.2019, 13:35 Editör: Ebru Bulut
Güçlükle yatıştırıldı
banner48

TEKME TOKAT KAVGA

Edinilen bilgilere göre Adapazarı ilçesi Tığcılar Mahallesi Karaosman Sokak'ta saat 11.00 sıralarında meydana gelen olayda bir otomobil Atatürk Bulvarı'na çıkan sokağa ters yönden girdi. Bu sırada aynı güzergahta seyir halinde başka bir otomobilin sürücüsü ters yöne giren araç sürücüsünü uyardı. Uyarılara rağmen ters yönde gitmeye çalışan şoför ile diğer araçtaki şoför tartışmaya başladı. İki şoför arasındaki tartışmanın hararetlenmesi üzerine tekme tokatlı kavgaya dönüştü. Tekme tokatlar havada uçuşurken kavgaya çevredeki esnaf ve vatandaşlar müdahale ederek iki tarafı da yatıştırmaya çalıştı.

Çıkan kavga güçlükle yatıştırılırken iddialara göre ters yöne giren araçta kavgaya karışan kişiler olay sonrası otomobile binerek kaçtı.

ŞİKAYETÇİ OLDULAR

İhbar üzerine olay yerine gelen polis, kavgaya karışan şahısların ve kavgaya şahit olan çevredeki vatandaşların ifadesine başvurdu. Tekme ve yumrukların hedefi olan şahıslar, kendilerine saldıran ve kaçan kişilerden şikayetçi olurken polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar (0)