banner2

banner1

banner22

Gözyaşlarıyla uğurlandı

Arifiye ilçesinde özel halk otobüsü ile TIR ve otomobilin çarpıştığı kazada yaşamını yitiren Zeynep Şule Atakır, İstanbul'da gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

GÜNDEM 28.07.2018, 20:54
Gözyaşlarıyla uğurlandı
banner48

Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisi Zeynep Şule Atakır, dün gezmek için gittiği  Sapanca ilçesinde içinde bulunduğu otobüs ve TIR'ın çarpışması sonucu hayatını kaybetmişti. İstanbul'da yaşayan 21 yaşındaki üniversite öğrencisi olay yerinde sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamamıştı.

ZOR VEDA

Atakır için bugün İstanbul Eyüp Sultan Camii'nde ikindi namazının ardından cenaze töreni düzenlendi. Törene Atakır'ın ailesi, üniversiteden sınıf arkadaşları ve çok sayıda yakını katıldı. Atakır'ın doktor olan anne ve babasının ayakta durmakta zorlandığı görüldü.

TOPRAĞA VERİLDİ

Kardeşleri, Elif ve Mustafa ise bir an olsun ablalarının naşının başından ayrılmadı. Bu sırada baba Kadir Atakır ve Anne Aylin Atakır, avluda taziyeleri kabul etti. Cenaze töreninde son helalliğin alınmasının ardından Zeynep Şule Atakır, Eyüp mezarlığında toprağa verildi.

[ilgili-haber=22185]

ilgili-haber=22166]

[ilgili-haber=22140]

Yorumlar (0)