banner2

banner1

banner22

Görev yerleri değişti

Eylül’de hizmete girmesi beklenilen Sakarya Bölge Adliye Mahkemesine çok sayıda Hakim ve Savcı atanırken, Sakarya Adliyesi'nden de bir çok hakim ve savcının görev yeri değişti.

GÜNDEM 26.07.2018, 11:10
Görev yerleri değişti
banner48

Donatımda eski adliyenin yerine yapılan Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi inşaatı tamamlanmasına rağmen, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası yaşanan yargıdaki ihraçlardan dolayısıyla kadrosu tamamlanamadığı için hizmete girememişti. Aradan geçen iki yılın ardından Bölge Mahkemesi’nin Eylül ayında açılacağı duyuruldu. Bugünde Hakimler Savcılar Kurulu (HSK) tarafından Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi'nde görev yapacak olan çok sayıda hakim ve savcının ataması gerçekleşti.

İlimize atanan ve ilimizden giden hakim ve savcıların listesi şöyle:

Hayri Kayalıca, Eskişehir C.Savcılığı’ndan Sakarya C.Savcılığı’na atandı.

Mehmet Bölük, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Daire Başkanı’ndan Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığı’na atandı.

Musa Çatal, Gaziantep C.Başsavcılığı’ndan Sakarya Bölge Adliye Mah. C.Başsavcılığı’na atandı.

Osman Özcan, İstanbul Hâkimliği’nden Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Daire Başkanlığı’na atandı.

Hilmi Temiz, Bakırköy Hâkimliği’nden Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığı’na atandı.

Haluk Okul, Muğla Hâkimliği’nden Sakarya Bölge Adliye Mahkeme Üyeliği’ne atandı.

Nuri Koçer; Konya Ticaret Mahkeme Başkanlığı’ndan Sakarya Bölge Adliye Mahkeme Başkanlığı’na atandı.

Erkal Özkan; Sakarya C. Savcılığı’ndan Sakarya Bölge Adliye Mah. C.Savcılığı’na atandı.

Yalçın Bodur; İstanbul Anadolu Hâkimliği’nden Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığı’na atandı.

Alim Çalışkan; Manisa C.Başsavcı Vekilliği’nden Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığı’na atandı.

Mehmet Emin Okumuş; Kocaeli Hâkimliği’nden Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığı’na atandı.

Halil Ekmekci; Samsun Hâkimliği’nden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliği’ne atandı.

Abdurrahman Kıvrak; Sakarya C.Savcılığı’ndan Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliği’ne

Murat Karahisar; Eskişehir Hâkimliği’nden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliği’ne

Nazire Figen Cengiz; Bakırköy Hâkimliği’nden Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığına

Cüneyt Şaylı; Sakarya C.Savcılığı’ndan Adana C.Savcılığı’na

Tahsin Yaralı; Sakarya C.Savcılığı’nda Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığı’na

Hakan İskenderoğlu; Sakarya Ağır Ceza Mah. Başkalığı’ndan Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığı’na

Orhan KÜÇÜKFİDANCI; Sakarya C.Savcılığı’ndan Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliği’ne

4 Bevran BAHADIR AKYÜREK; K Bursa Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığına

Zehra ERGÜL; İstanbul Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Dilek DİK; Balıkesir Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Yakup ÖZDEMİR; Sakarya C.Savcılığından İskenderun C.Savcılığına

Turgay TALAS; Kocaeli C.Savcılığından Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Şule YERLİ; Büyükçekmece Hâkimliğine Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Süheyla YILDIRIM; Ankara Bölge Adliye Mah. Üyeliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Orhan KARAKURT; Elazığ C.Savcılığından Sakarya Bölge Adliye Mah. C.Savcılığına

Aytekin YAKAR; Denizli Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığına

Emrullah İSKENDEROĞLU; Samsun C.Başsavcı Vekilliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. C.Savcılığına

Yıldırım ÖZGÜR; Yalova C.Başsavcılığından Sakarya Bölge Adliye Mah. C.Savcılığına

Ayhan GÖKALP; Eskişehir C.Başsavcı Vekilliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. C.Savcılığına

İsmail ÖZTEMİZ; Denizli Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Sevgi DURMUŞ ; Sakarya Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığına

Ahmet ATEŞ; Büyükçekmece Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Dr.Cengiz SARI; Kocaeli Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığına

Kamil ALOĞLU; Sakarya C.Savcılığından Sakarya Bölge Adliye Mah. C.Savcılığına

İsmail ÜNLÜ; Sakarya Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığına

Hülya ESKİÇIRAK; Trabzon Ağır Ceza Mah. Başkanlığından Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Hafız Yüksel ÜNAL; İstanbul Bölge Adliye Mah. Üyeliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığına

Hatice KÖSE; Eskişehir Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Aynur MERTOĞLU ERDAL; Çanakkale Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Bülent ÖZTOP; Kocaeli Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Şamil KOÇ; Ankara Ağır Ceza Mah. Başkanlığından Sakarya Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığına

Murat FIRAT; Kocaeli C.Savcılığından Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Semih AKGÜN; Sakarya C.Başsavcı Vekilliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. C.Savcılığına

Adem ÖZDEMİR; Yalova Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Öznur FIRAT; Kocaeli Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Başkanlığına

Yıldız SOMUNCU TARIM; İstanbul Anadolu Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliği

Hayati PALLI; Eskişehir Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Mustafa KARABAY; Balıkesir Hâkimliğinden Sakarya Hâkimliğine

Yaşar PEÇEN; Bakırköy C.Savcılığından Sakarya C.Savcılığına

İsmail KÖROĞLU; Sakarya Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Ömer Faruk KAYMAZ; Siirt Ağır Ceza Mah. Başkanlığından Sakarya Ağır Ceza Mah. Başkanlığına

Damla DEMİRBAŞ; İstanbul Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Tuğba CEREN İPEK; Antalya Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Gülşen TOMBULOĞLU; İstanbul Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Ömür FOYA; İstanbul Anadolu Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Kadir AKBULUT; Elazığ C.Savcılığından Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Mustafa Okan YAMAN; İstanbul C.Savcılığından Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Murat SAYGI; Yalova Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Lale AKAN; Bursa Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Adem KARA; Rize C.Savcılığından Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Fatma YAMAN; İstanbul Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Yener ERYÜRÜK; Kütahya Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Kemalettin TAŞKIN; Söke Ağır Ceza Mah. Başkanlığından Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Zafer KAYA; Düzce Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Bülent KURT; Yargıtay Tetkik Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Fehmi KEMAL; İstanbul Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Harun BAYRAM; Eskişehir Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Tarık Fırat KÖROĞLU; Bursa Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Feyza İNAL KURT; Yargıtay Tetkik Hâkimliğine Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Ethem ÖZKAN; Denizli Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Deniz USTA; Yargıtay Tetkik Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Fatih AKİ; Yargıtay Tetkik Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Feyza ALTINKAYA; Sakarya Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Buğra TÜRKER; Sakarya C.Savcılığından Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Sadık SUBAŞI; Yargıtay Tetkik Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Sinan KURAR; Siverek Ağır Ceza Mah. Başkanlığından Sakarya Ağır Ceza Mah. Başkanlığına

Osman GİTMEZ; Sivas Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Sevim TÜRKER; Sakarya Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Yıldıray AVCI; Antalya Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Mevlüt SARIGÜL; Yargıtay Tetkik Hâkimliğinden Sakarya Bölge Adliye Mah. Üyeliğine

Arzu MERMER; Burhaniye C.Savcılığından Sakarya C.Savcılığına

Gökhan DÜĞER; Sapanca C.Savcılığından Kırıkkale C.Savcılığına

Elif ALİYAZICIOĞLU AKKİRAZ; Hendek Hâkimliğinden Midyat Hâkimliğine

Zeynel Abidin AKKİRAZ; Hendek C.Başsavcılığından Midyat C.Başsavcılığına

Muhammet ARAS; Bergama Hâkimliğinden Sakarya Hâkimliğine

Oktay ÇİMEN; Bafra C.Savcılığından Sakarya C.Savcılığına

Murat Caner ÇİNTAŞ; Karaman C.Savcılığından Sakarya C.Savcılığına

Yavuz CEYLAN; Oltu C.Savcılığından Sakarya C.Savcılığına

Şüheda Oktay ARSLAN; Akyazı C.Savcılığından Konya C.Savcılığına

Ali DİNCEL; Tokat C.Savcılığından Sakarya C.Savcılığına

Zühal Merve ARAS; Bergama Hâkimliğinden Sakarya Hâkimliğine

Sebahattin ERKAYA; Bafra C.Savcılığından Hendek C.Başsavcılığına

Gökhan ÖLEZ; Akyazı C.Savcılığından Kocaeli C.Savcılığına

Ümmühan TOP YÜKSEL; Sakarya Hâkimliğinden Tunceli Hâkimliğine

Fuat TOPRAK; Akyazı Hâkimliğinden Yalova Hâkimliğine

Yasin ALBAYRAK; Kocaali C.Savcılığından Ceyhan C.Savcılığına

Hasan ASLAN; Yıldızeli C.Savcılığından Karasu C.Savcılığına

Büşra Nur BAĞDIR; Andırın Hâkimliğinden Hendek Hâkimliğine

Murat AVCU; Aşkale C.Savcılığından Karasu C.Savcılığına

Hilal ÇAKMAK; Tortum Hâkimliğinden Karasu Hâkimliğine

Ender ERDEN; Karasu Hâkimliğinden Adıyaman Hâkimliğine

Tuğba ERTUNÇ; Viranşehir Hâkimliğinden Karasu Hâkimliğine

Abdullah KILINÇ; Pınarbaşı C.Savcılığından Akyazı C.Savcılığına

Mehmet Latif ÖZKAN; Kovancılar Hâkimliğinden Akyazı Hâkimliğine

Ahmet ASARKAYA; Kocaali C.Savcılığından Osmaniye C.Savcılığına

Yusuf Erkan BEZGİN; Saray(Van) C.Savcılığından Sapanca C.Savcılığına

Abdulkadir BORAN; Kaynarca C.Savcılığından Midyat C.Savcılığına

Nihal EKEMEN; Koyulhisar Hâkimliğinden Geyve Hâkimliğine

İlker Oğuz ERDEM; Pervari C.Savcılığından Sapanca C.Savcılığına

Sevda ŞİT ULUDAĞ; Kocaali Hâkimliğinden Cizre Hâkimliğine

Yorumlar (0)