banner2

banner1

banner22

Goodyear'dan yangınla ilgili açıklama

Goodyear Arifiye ilçesinde bulunan fabrikasında 17:00 sıralarında meydana gelen yangınla ilgili basın açıklaması yayımladı.

GÜNDEM 11.03.2021, 20:51 Editör: Gizem Demirsoy
Goodyear'dan yangınla ilgili açıklama
banner48

Arifiye İlçesi Arifbey Mahallesi D-100 Karayolu Caddesinde bulunan Goodyear fabrikasında saat 17.00 sıralarında yangın meydana gelmişti. Goodyear çıkan yangınla ilgili yayımladığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Adapazarı’nda yer alan fabrikamızda 11 Mart 2021, Perşembe günü (bugün) saat 17:00 sularında sebebi henüz belirlenemeyen bir yangın çıkmıştır. Yangın, acil müdahale ekiplerimizin ve itfaiye görevlilerinin hızlı müdahalesi ile söndürülmüş olup, yangında herhangi bir can kaybı veya yaralanma olmamıştır. Bazı yayın organlarında fabrikamızda gerçekleşen yangında yaralanma olduğuna dair doğru olmayan bilgiler yer almaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere kısa sürede söndürülen yangında herhangi bir can kaybı veya yaralanma olmadığını bir kez daha vurgulamak isteriz. Bu, en büyük tesellimizdir. Yangın sonucunda fabrikamızın faaliyetlerine devam etmesine engel bir unsur ortaya çıkmamış olup, yangının çıkış nedeniyle ilgili olarak çok yönlü araştırma başlatılmıştır."

Yorumlar (0)