banner2

banner1

banner22

Gönüllü çalışacak insanlar lazım

Adabilim Anadolu Lisesi 10. Sınıf kız öğrencileri Dünya Yetimler Günü’nde Sakarya İHH Bağış kabul merkezine giderek biriktirmiş oldukları kumbaraları yetkililere teslim ettiler.

GÜNDEM 31.05.2018, 09:16
Gönüllü çalışacak insanlar lazım
banner48

Rehber öğretmenleri nezaretinde gerçekleşen ziyarette öğrencileri Sakarya İHH Yetim koordinatörü Abdurrahman Şafak kapıda karşıladı.

EN BÜYÜK EKSİĞİMİZ İNSAN GÜCÜ

Vakfın Sakarya’da ki çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Şafak öğrencileri hassasiyetlerinden dolayı tebrik ederek; “En büyük eksiğimiz insan gücü. Para buluyorsunuz, destek buluyorsunuz, hele yetim dediğinizde insanlar seferber oluyor ama bizimle birlikte gönüllü olarak çalışacak, bize destek olabilecek insan gücümüz eksik. Onların yüreğine dokunabilecek insanlar da lazım. Sizden istirhamım hayatınızın sonuna kadar bu veya başka çatıların altında farkındalık oluşturmaya çalışan insanların yanlarında bulunun. İbadetlerimiz de mutlaka çok önemli ama cennet farkındalık anahtarı ile açılacaktır diye düşünüyorum. Çok küçük işler insana cennet kapısını açabilir” dedi.

Misafirperverliklerinden ötürü vakıf çalışanlarına teşekkür eden Rehber öğretmen Didem Ünsal İHH’nın hem ülke genelinde hem de uluslararası alanda çok önemli bir sorumluluk üstlendiğini ifade ederek daha duyarlı bir nesil için öğrenciler ile vakfın çalışmalarında yer alabileceklerini ifade etti. 

Yorumlar (0)