banner2

banner1

banner22

Gizem Dünki Sakarya’da bulundu

Otizmli 21 yaşındaki Gizem Dünki’den 2 gündür kayıp olarak aranıyordu Aile, kızlarının bulunması için ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı katıldı. Gizem Dünki, dakikalar sonra Sakarya’da bulundu.

GÜNDEM 04.06.2021, 13:42 Editör: Ebru Bulut
Gizem Dünki Sakarya’da bulundu
banner48

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 21 yaşındaki otizmli üniversite öğrencisi Gizem Dünki kayıp olarak aranıyor. İzmit’te yaşayan Dünki ailenin 4 çocuğundan biri olan otizmli Gizem Dünki’den iki gündür haber alınamıyor. İkiz olan Gizem Dünki, aynı zamanda da üniversite öğrencisi. Darıca’da teyzesinin evinden çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Gizem Dünki, son olarak ise dün Gölcük’te görüldü.

SAKARYA’DA BULUNDU

Kızlarından bir türlü haber alamayan aile soluğu ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Anne Hülya Dünki, kızının bir süre önce telefondan birisiyle konuştuğu ve onun tarafından dolandırıldığını söyleyerek sonrasında ise kızının kaybolduğunu belirtti. Kızının 7-8 bin TL dolandırıldığını belirten anne Hülya Dünki, kızının başına bir şey gelmeden bulunmasını istedi. Yayından 5 dakika sonra ise Gizem Dünki, Sakarya’da bir çay ocağında bulundu. Aile kızlarının bulunmasıyla birlikte büyük bir mutluluk yaşadı.

Yorumlar (0)