banner2

banner1

banner22

Gerçek canlı yayında ortaya çıktı

Esra Erol'un programına Sakarya’dan katılan Suzan Duran, 62 yaşındaki annesi Nuran Demir'in Fahrettin Demir tarafından zorla kaçırıldığını iddia etti. Kısa sürede bulunan Nuran Demir'in, 'Kimse beni kaçırmadı, Fahrettin'e aşık oldum, evleneceğim' demesi üzerine canlı yayına ihbar yağdı.

GÜNDEM 12.03.2021, 22:01 Editör: Ebru Bulut
banner48

ESRA EROL’DAN YARDIM İSTEDİ

Esra Erol'un dakikalar içinde bulduğu 62 yaşındaki Nuran Demir'in foyası canlı yayında ortaya çıktı. "Esra Erol'da" programına Sakarya’dan katılan Suzan Duran annesi Nuran Demir'in bir gece yarısı apar topar evden gitmesi üzerine Esra Erol'dan yardım istedi. Kısa süre içinde Nuran Hanıma ulaşan Erol, Nuran Yenilmez'in, kızlarına bile haber vermeden yanına gittiği Fahrettin Demir ile evlendiğini açıkladı.

GERÇEK YÜZÜ CANLI YAYINDA ÇIKTI

Yaşlı adamları evlenme vaadiyle dolandırarak altınları, bilezikleri alıp ortadan kaybolan ve 2 yılda 5 kişi ile dini nikahlı yaşayan 62 yaşındaki Nuran Demir'in gerçek yüzü ise bugün Esra Erol'da programında ortaya çıktı. Canlı yayında gerçekleşen yüzleşmede, 62 yaşındaki kadının yaşlı erkeklere ev ve araba aldırarak evlilik vaadiyle kandırdığı ifşa oldu.

NURAN HANIM'IN ÜZERİNE ARABA ALDI

Canlı yayına gelen ihbarlar ile Nuran Hanım'ın birçok kişi dolandırdığı ve eski eşi Mustafa Bey ile ihanet yüzünden ayrıldıkları ortaya çıktı. Fahrettin Bey'in bugün Nuran Hanım'ın üzerine araba aldığı öğrenildi.

Yorumlar (0)