banner2

banner1

banner22

Gençler bulundu

Çalıştıkları fabrikada mesai bitiminde balığa giden gençlerin cansız bedenlerine ulaşıldı. Emrullah Şimşek’in ardından Selami Torunoğlu’nun da cenazesi yakınlarına teslim edildi.

GÜNDEM 18.05.2018, 15:39
Gençler bulundu
banner48

Hendek İlçesi Aktefek Mahallesi'nde balık tutan Emrullah Şimşek(24) ve Selami Torunoğlu(34) kazayla Sakarya Nehri'ne düşerek kaybolmuştu. 14 Mayıs tarihinden itibaren birçok arama kurtarma ekibi gençleri nehirden çıkarmak için adeta seferberlik ilan etmişti.

Sakarya Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü(AFAD), Jandarma Arama Kurtarma(JAK), Deniz Polisi, Sakarya Arama Kurtarma Derneği(SAKE) ve Sakarya Arama Kurtarma Derneği(SAKDER) bölgede 5 gündür arama çalışması yürütüyordu. Evli ve bir çocuk babası oldukları öğrenilen iki arkadaşın ailesi ise yapılan arama çalışmalarını kıyıdan acı içinde izliyordu. Arkadaşlardan Emrullah Şimşek'in cesedine dün ulaşıldı.

Kayıp olan diğer balıkçı Emrullah Şimşek'in cansız bedenine de bugün aynı noktada ulaşıldı. Kayboldukları noktadan yaklaşık 4 kilometre uzakta kum ocağı mevkiinde bulunan gencin cesedi, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) dalgıçları tarafından bota alınarak kıyıya getirildi.

Yakınları Torunoğlu'nun cesedi sudan çıkarıldığı sırada nehir kenarında sinir krizleri geçirdi. Genç babanın cansız bedeni, yapılan savcı incelemesinin ardından otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Otopsi Merkezi'ne götürüldü.

Gençlerin cenazeleri otopsinin ardından ailelerine teslim edildi.

[ilgili-haber=19232]

[ilgili-haber=19193]

[ilgili-haber=19178]

Yorumlar (0)