banner2

banner1

banner22

Genç MÜSİAD’dan Türk Kızılay’a Destek

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)’ın Gençlik Kurulu Sakarya Başkanı Enes Boz ve Yönetim Kurulu üyeleri Türk Kızılay Adapazarı Şubesinin gıda kolisi ve pide dağıtımına destek oldu.

GÜNDEM 19.05.2020, 13:29 Editör: Aysima Kortak
Genç MÜSİAD’dan Türk Kızılay’a Destek
banner48

ÜCRETSİZ DAĞITILDI

Türk Kızılay Adapazarı Yönetim Kurulu üyeleri ve Genç MÜSİAD Sakarya Yönetim Kurulu üyeleri; engelli, yaşlı, yetim, öksüz ve işsizler için belirlenen 600’den fazla adrese gıda kolilerini 2 gün içinde kontrollü bir şekilde teslim etti. İftar öncesi de 2500 adet ramazan pidesi sokaklarda ücretsiz dağıtıldı.

“2 GÜN İÇİNDE BİRÇOK EVİN KAPISINI ÇALDIK”              

Yapılan yardım ile ilgili duygularını aktaran Genç MÜSİAD Sakarya Başkanı Enes Boz; ‘’İçinde bulunduğumuz ay hayır ve iyilik ayıdır, bizler de Genç MÜSİAD’da olduğu gibi Kızılay için de gönüllü olarak bir araya geldik, elimizden geldiğince ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalıştık. 2 gün içinde birçok evin kapısını çaldık. Her kapıyı açanın yüzünde bir tebessümle duasını almak nasip oldu, inanıyorum ki yüce Allah bunu karşılıksız bırakmaz. Türk Kızılay’a ve destek olanlara şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ediyorum’’ dedi.

Yorumlar (0)