banner2

banner1

banner22

Geçerken uğramıştı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ Marmaris’e giderken uğradığı Sakaryalı hocaların Covid-19 testi pozitif çıkınca hastaneye gitti.

GÜNDEM 20.06.2020, 13:48 Editör: Ebru Bulut
Geçerken uğramıştı
banner48

HOCALARI ZİYERET ETTİ

SATSO Başkanı Akgün Altuğ birkaç gün dinlenmek için Marmaris’e giderken Akhisarspor’un Sakaryalı teknik heyetini ziyaret etti. Teknik Direktör Yılmaz Vural ve yardımcısı İlhan Var ile sohbet eden Altuğ, ziyaretin anısına hatıra fotoğrafı çektirip yoluna devam etti.

11 KİŞİNİN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Ligler başlamadan takıma koronavirüs testi yaptıran Akhisarspor, Yılmaz Vural dahil takımda 11 kişinin testinin pozitif çıktığı açıkladı. Vural ve takımda ki 11 kişinin testinin pozitif çıktığının açıklanmasıyla birlikte SATSO Başkanı Akgün Altuğ tedbir maksatlı test yaptırmak için Muğla Devlet Hastanesi’ne gitti.

COVİD TESTİ YAPTIRACAK

Altuğ kendisine telefonla ulaşan editörümüze “Marmaris’e geçerken Yılmaz hocayı ziyaret ettim. Sohbet esnasında sosyal mesafe kuralına dikkat ettik. Ancak fotoğraf çekilirken sosyal mesafeyi bozduk. Hocanın testinin pozitif çıktığını görünce tedbiren test yaptırmak istedim. Şimdi Muğla Devlet Hastanesi’ne geçiyorum” dedi.

Yorumlar (0)