banner2

banner1

banner22

Fuat Doğan hayatını kaybetti

Kocaeli’nde düşen oğluna yetişmek için birinci kattaki balkondan atlayan ve başının üstüne düşen Fuat Doğan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

GÜNDEM 24.07.2020, 12:52 Editör: Ebru Bulut
Fuat Doğan hayatını kaybetti
banner48

BAŞININ ÜSTÜNE DÜŞTÜ

Kocaali'nin sevilen simalarından olan Fuat Doğan'ın ölümü sevenlerini yasa boğdu. Kocaeli’nde ev satın alan Fuat Doğan, 12 gün önce birinci kat balkonunda iş yaparken bahçede oynayan çocuğunun aşağıya düştüğünü gördü. Balkondan atlayarak çocuğunun yanına gitmek isteyen Doğan, bu sırada kablolara takılınca başının üstüne düştü. Yerden kalkarak oğlunu Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götüren Fuat Doğan, buradaki doktorlara kendisinin de düşerek başını vurduğunu, başının döndüğünü söyledi.

TOMOGRAFİ ÇEKİLDİ

Tomografisi çekilen ve hastanede yatarak beklemesi söylenen Doğan yaklaşık 1 saat sonra istifra etmeye başladı. Yapılan incelemeler sonrasında beyin kanaması geçirdiği öğrenilen Fuat Doğan ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesine alındı. Doğan, dün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Doğan'ın cenazesi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Adli Tıp Kurumundaki tetkikleri ardından Doğan'ın cenazesi bugün Kocaali'de toprağa verilecek.

Yorumlar (0)