banner2

banner1

banner22

Fiyat tarifesi 80 lira

Pandemi döneminde bir kapanıp açılan iş yeri sahipleri “Esnaf odaları ne iş yapar?” sorusunu sıkça gündeme getirmişti. Tıraş fiyatlarına gelen zam sonrası esnaf odasının tarife için istediği rakam ‘oda ne iş yapar?’ sorusuna da cevap oldu.

GÜNDEM 15.03.2021, 19:51 Editör: Manager
Fiyat tarifesi 80 lira
banner48

Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkarları Odası haftanın ilk iş gününde tıraş fiyatlarına zam yapıldığını açıkladı. Yüzde yetmişten yüzde yüzü aşkın oranda tıraşa zam yapan oda, esnafına tarifeyi de zamlı satmayı ihmal etmedi. Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (SESOB)tarafından 40 liraya Berber Esnaf ve Sanatkarlar Odasına satılan tarife için esnaftan 80 lira istiyor.

Pandemi döneminde esnaf odalarının üyelerine ne yaptığı sorusu da son fiyat artışının ardından istenen tarifeyle belli oldu. Berberler odası 585 üyesine 80 liradan fiyat tarifesi satarsa, pandemi de ayakta kalma savaşı veren üyeleri sayesinde kasaya 46 bin 800 lira koymuş olacak. Öte yandan Adana başta olmak üzere birçok şehirde esnaf odaları fiyat değişikliklerinde tarifeyi ücretsiz olarak üyelerine dağıtıyor..

Yorumlar (2)
Berber 1 ay önce
Tarife zamanı değil millet bize kızıyor
Arifiye berber 1 ay önce
Başkan yanlış yaptın işler biraz düzeliyor du tebki var müşteriden