banner22

Fiyat farkı şoke etti

Sakarya’da aralarında 50 metre bile mesafe bulunmayan iki zincir markette aynı marka ürünün yüzde yüze yakın fiyat farkı 'Bu kadar da olmaz' dedirtti.

GÜNDEM 14.01.2022, 12:18 Editör: Ebru Bulut
Fiyat farkı şoke etti
banner48

Doların çakılmasıyla birlikte zincir marketlerden art arda gelen indirim açıklamaları herkesi sevindirdi ancak fiyatlar arasındaki fark vatandaşların dikkatinden kaçmadı. İndirim yapılan ürünlerde, zincir marketler arasındaki yüksek fiyat farkı dikkat çekiyor.

BİR MARKETTE 17, DİĞER MARKETTE 35

banner84
Sakarya’da aralarında 50 metre bile bulunmayan zincir marketlerde satılan aynı ürünlerin arasındaki fiyat farkını da bir vatandaş tarafından ortaya çıktı. Haberlisin.com Haber ihbarı hattımıza ulaşan bir okurumuz tarafından gönderilen görüntüde bir markette çocuk saç spreyi 17,95 TL’ye satılırken, yanındaki markette ise aynı markadaki ürün ise 35,95 TL’ye satıldığı görüldü.

ÜRÜNLERİ KAFALARINA GÖRE SATIYORLAR

İki aynı ürünün farklı fiyatlara satılmasına tepki gösteren vatandaş; “İki aynı markada aynı ürün. İki markette de farklı fiyatlara satılması ayıp değil mi? Marketçiler ürünleri kafalarına göre satıyor. İnsanlarda biraz vicdanlı olması lazım” dedi.

Yorumlar (2)
kaptan 5 gün önce
3 market hepsı anlasmalı yumurta fıyata bakın hepsı aynı ne dıyelım
Koç 4 gün önce
SUÇ YÖNETİMDE BĞYK CEZALAR VER.