banner2

banner1

banner22

Farkındalık yarışmasına büyük ilgi

İl Emniyet Müdürlüğü’nün Karayolları Güvenliği ve Trafik Haftası için düzenlediği anaokulu ve ilkokul öğrencilerine yönelik ‘Yayalar Kırmızı Çizgimizdir’ konulu video yarışmasına minik öğrenciler ilgi göstermeye başladı.

GÜNDEM 19.04.2021, 15:25 Editör: Ebru Bulut
Farkındalık yarışmasına büyük ilgi
banner48

POLİS ARABASI VE BEBEK HEDİYE EDİLECEK

Mayıs ayının ilk haftasında kutlanan Karayolları Güvenliği ve Trafik Haftası için İl Emniyet Müdürlüğü ödüllü video yarışması düzenledi. Anaokulu ve ilkokul öğrencilerine yönelik olan ödüllü yarışmada minik öğrencilerin çekmiş olduğu ‘Yayalar Kırmızı Çizgimizdir’ konulu videolar yarışacak. Yarışmaya katılan minik öğrencilerden 100’üne polis arabası ve bebek hediye edilecek. Farkındalık oluşturmak için başlatılan yarışmaya anaokulu ve ilkokul öğrencileri yoğun ilgi gösterirken yarışma 7 Mayıs saat 00.00’da sona erecek.

YARIŞMA DETAYLARI

Twitter üzerinden @EmniyetSakarya adresini de etiketleyerek #YayalarKırmızıÇizgimiz ve  #SakaryadaÖncelikYayanın etiketleri ile trafikte yaya önceliği temalı video çekerek paylaşan 100 miniğe (Polis Arabası, Bebek ) hediye verilecektir. Hediyeler paylaşımı en çok beğeni alan 100 çocuğa verilecek ve polis memurları tarafından çocukların evlerine götürülecektir. Paylaşımlar 7 Mayıs günü saat 00:00 kadar yapılabilir. Yarışmaya katlan çocuklar çektikleri video ve iletişim bilgilerini 0 506 669 81 54 nolu telefona Whatshapp üzerinden göndermeleri gerekmektedir.

Yorumlar (0)