banner2

banner1

banner22

Eyüpspor'dan özür

Eyüpspor kulübü, maçın protokol tribününde Sakaryaspor Kulüp Müdürünün darp edilmesi olayı ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Kulüp yetkililerinin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Dost Sakaryaspor camiasına özürlerimizi iletiyoruz" ifadelerine yer verdi.

GÜNDEM 03.02.2021, 23:13
Eyüpspor'dan özür
banner48

Sakaryaspor TFF 2.Lig Kırmızı Grup'ta 21'inci hafta mücadelesinde Eyüpspor ile Sakaryaspor'un 1-1 berabere kaldığı maça Eyüpspor kulübü yöneticilerinin tribünlerdeki şiddeti damga vurdu. Cep telefonu tarafından da görüntülenen kavgada Eyüpspor yöneticisi kendilerine bu kadar taraftar neden var diye eleştiren Sakaryaspor Kulüp müdürünü herkesin gözleri önünde yumrukladı.

ÖZÜR DİLEDİLER

Yaşanan olayların ardından Eyüpspor kulübü sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Bugün Eyüpspor'umuzun Sakaryaspor ile oynadığı Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup karşlıaşmasında tasvip etmediğimiz olaylar yaşanmıştır. Sporun birleştirici ruhuna yakışmayan, Fair-Play ruhuyla bağdaşmayan davranışların neticesinde: içerisinde yöneticilerimizin de bulunduğu 7 kişi hakkında. 6222 sayılı Sporda şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanuni çerçevesince cezai işlem uygulanmıştır. Yaşananlar nedeniyle duyduğumuz derin üzüntüyü paylaşırken bugün yaşanan gerilimin iki kulüp arasındaki ilişkileri olumsuz etkilemeyeceğini temenni ediyor; dost Sakaryaspor camiasına özürlerimizi iletiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (0)