banner2

banner1

banner22

Evi sattırmak istemedi

Eşinin üzerine kayıtlı evi satmak isteyen siyasetçi, olumsuz cevap alınca karısını darp etti. Üyesi olduğu partinin üst düzey yöneticileriyle çekildiği fotoğrafları sosyal medyasında yayınlamasıyla bilinen ismin karakolluk olması şehirde en çok konuşulanlar arasına girdi.

GÜNDEM 13.03.2021, 13:46 Editör: Ebru Bulut
Evi sattırmak istemedi
banner48

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden belediye başkan aday adayı, milletvekili aday adayı olan şahsın eşini darp etmesi şehirde gündem oldu. Tapuda eşinin üzerine kayıtlı evi satmak isteyen siyasetçi olumsuz yanıt alınca karısını darp etti.

EVİ SATILMASI KARARINI OANYLAMAYAN EŞİNİ DARP ETTİ

Edinilen bilgilere göre, kendisini işadamı olarak tanıtan ve AK Parti’den çeşitli görevler için aday adayı olan şahıs iki evinden birisini satmaya karar verdi. Karısına evi satmaya karar verdiğini söyledi. Şehirde üst düzey siyasilerle çekildiği fotoğraflarla tanıtan şahıs, eşinin evin satılmasına razı olmaması nedeniyle sinirlenerek darp etti. Evi satması halinde kendisini boşayacağını söylemesi üzerine darp edilen kadın karakola giderek şikayetçi oldu.

ŞEHİR GÜNDEMİNE OTURDU

Eşinin şikayetiyle karakola giderek şikayetçi olan siyasetçi şehirde gündeme oturdu. Şimdi herkes karısını darp eden siyasetçiye partisinin üst düzey isimlerinin takınacağı tavrı merak ediyor.

Yorumlar (1)
Cihalettin Saraçhane 1 ay önce
Şu alemi Cihan da kadına şiddet gösterenleri ibret vesikası olarak Saraç sokakta isim ve soy isimle ifşa edeceksin. Hele birde akit yapar konuşur istiklal der yazar çizerim Cumhurbaşkanının yolu da ölürüm diyen hatta çalışmadan çalıştıran emeğe saygı duymayan çalıştırdığını ezen birisi ise ömür boyu ceza vermeli.