banner2

banner1

banner22

Etiketten farkıyla…

Sakarya’nın firması etiketten birçok ürünle evlerimize, iş yerlerimize giriyor. Etiketten Endüstriyel Ürünler, yenilikçi yaklaşımı ve her sektörün çözüm ortağı olmasıyla adından söz ettirmeye başladı. Sakaryalı Etiketten ülke genelinde sektörün önemli markalarından biri olmayı başardı.

GÜNDEM 13.06.2020, 13:55 Editör: Aysima Kortak
Etiketten farkıyla…
banner48

Evimizde, işyerimizde, otomobilimizde kısaca hayatın her alanında Sakaryalı etiketten firmasının ürettiği ürünleri kullanıyoruz. Ülke genelinde birçok firmanın çözüm ortağı olan Etiketten Endüstriyel Ürünler, kısa sürede sektörün önde gelen isimlerinden birisi oldu.

TÜRKİYE’NİN 81 İLİNE ÜRETİM

Sakarya’da faaliyet gösteren ve başta Sakarya olmak üzere Türkiye’nin 81 iline etiket üretim ve baskı çözümleri sunan Etiketten Endüstriyel Ürünler, sektörün önde gelenleri arasına adını yazdırmayı başardı. Erenler ilçesinde bulunan modern fabrikasında üretime devam eden Etiketten Endüstriyel Etiket Üretimi, özellikle imalat ve sanayi sektörü için sunduğu farklı çözümlerle üreticilerin çözüm ortağı oluyor. Etiketten Endüstriyel Ürünler, Traffolye Etiket, Alimunyum Etiket, Leksan Etiket, Damla Etiket, Çıkartma Etiket, QR Barkod Etiket ve Ürün Ambalaj Etiketleri gibi alanlarda üretim gerçekleştirirken, farklı çözümlerde sunuyor.

FARKLI SEKTÖRLERE ÜRETİM

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının konuşlandığı Marmara Bölgesinde faaliyetlerini hızlandıran Etiketten Endüstriyel, Profesyonel Etiket Çözümleri ile otomobil, savunma sanayi, beyaz eşya, mobilya, tekstil, temizlik ve iş güvenliği gibi sektörlere özel çözümler üretiyor. Etiketten Endüstriyel Ürünler ayrıca büyük sanayi kuruluşlarının tüm baskı ve etiket ihtiyaçlarını tek elden cevap veriyor.

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Kısa sürede sektörün önde gelen firmalarından olmayı başaran Etiketten Endüstriyel Etiket Üretimi Kurucusu İbrahim Arabul, Sakarya’da üretim yapan bir firma olarak Türkiye’nin 81 ilindeki üreticiler için özel çözümler sunduklarını dile getirdi. Arabul, birçok farklı sektöre özel çözümler sunduklarını belirterek, “Etiketten olarak firmalara profesyonel etiket çözümleri sunuyoruz. Örneğin beyaz eşya sektörü için eşyaların kullanım bilgileri, teknik uyarılar ve marka yaptıştırma etiketleri ürettiğiniz gibi otomotiv sanayisi için de gösterge etiketleri, şaşi ve araç bilgilerini içeren metal etiketler ve marka etiketlerinin de üretimi yapıyoruz. Tüm firmalarımız için özel çözümler geliştiriyoruz” dedi.

YERLİ VE MİLLİ ÜRETİM

Arabul son olarak ise şunları kaydetti:  “Etiketten Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan büyük sanayi kuruluşlarına kaliteli hizmet prensibi ile çözümler üretmektedir. Ürünlerimizin kalitesi ve vizyonel anlayışımız ile markalaşma sürecimizde kat ettiğimiz mesafe son derece sevindirici. Büyüme sürecimize devam ederek şehrimiz ve ülkemiz için üretmeye, yerli ve milli ekonomiye katkı sağlamayı sürdüreceğiz. Otomotivden iklimlendirmeye, ağır sanayiden elektronik ürünlere kadar birçok farklı üretim alanına özel etiket çözümleri sunuyoruz. Ürünlerin markalarında saklı olan ruhu yansıtacak kalitede üretim yapıyoruz.”

ÜCRETSİZ BİLGİ ALIN VE RANDEVU OLUŞTURUN

Etiketten Endüstriyel Ürünler hakkında bilgi almak için www.etiketten.com.tr adresinde bulunan web sitesinden bilgi almak mümkün. Firmanın ürünleri hakkında bilgi almak ve müşteri temsilcileri ücretsiz randevu oluşturarak hizmetleri yakından tanımak içinde 0264 440 0 111 numaralı telefondan ulaşılabiliyor. Erenler ilçesinde 2 bin metrekarelik alanda üretimine devam eden Etiketten Endüstriyel Ürünler, 2004 yılından beri sektörde yer alıyor. Etiketten Endüstriyel Ürünler ayrıca kendi bünyesi altında Beyaz Eşya Sektörüne özel EtiCut ve özel defter tasarımları alanında Wook markalarını da barındırıyor.

Yorumlar (0)