banner2

banner1

banner22

Eşraf Platformu’ndan Savaşçı’ya ziyaret

Sakarya Eşraf Platformu Başkanı Faruk Kır ve yönetim kurulu üyeleri ilimize yeni atanan Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı makamında ziyaret etti.

GÜNDEM 14.09.2021, 16:25 Editör: Aysima Kortak
Eşraf Platformu’ndan Savaşçı’ya ziyaret
banner48

Sakarya Eşraf Platformu Başkanı Faruk Kır ve yönetim kurulu üyeleri ilimize yeni atanan Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşma yapan Başkan Faruk Kır, “Sivas’ta elde edilen başarının çok daha fazlasının ilimizde de yaşanacağından hiçbir şüphemiz yok. Bu bağlamda Sakaryalının çalışkan ve halkçı bürokratları sevdiğini ve saydığını gerekli desteği çıkarsızca sonuna kadar veren bir şehirdir. Yapacağınız her türlü yatırımın karşılıksız kalmayacağını ve destekleneceğini bilmenizi isterim” diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı; Sakarya’yı ve Sakaryalıları da yakinen tanıdığını ifade ederek yapmış oldukları ziyaretten dolayı Sakarya Eşraf Platform üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti. Ziyarette yönetim kurulu üyeleri Mustafa Toçoğlu, Zehra Toy, Emin Oylu, İbrahim Reis ve Sinan Erkan da hazır bulundu.

Yorumlar (0)