banner2

banner1

banner22

Eşraf platformu Alişan’ı ağırladı

Sakarya Eşraf Platformu Beşevler Reis Cennet Bahçesi’nde toplandı. SESOB Başkanı Hasan Alişan toplantıya onur konuğu olarak katıldı.

GÜNDEM 21.06.2020, 15:13 Editör: Aysima Kortak
Eşraf platformu Alişan’ı ağırladı
banner48

TEŞEKKÜR EDERİM

Toplantıda konuşan Başkan Alişan, “Şehrimizin sahipsizliğinin tek nedeni şehrimizde eşraf olmayışıdır. Dikkatinizi çekerim esnaf değil eşraf. Yani şehirde herkes tarafından sevilen ve sözü geçen kimse. Faruk kardeşimin öncülük ettiği bu platformun şehrimizin bu açığını dolduracağına inanıyorum ve kendilerini yakından takip ediyorum. Bugün de beni buraya davet ettiği için çok teşekkür ederim” dedi.

PLAKET VERİLDİ

Platform Başkanı Faruk Kır ise, “Başkanımız bizi kırmayarak bugün buraya kadar geldi. Kendilerine tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Eşraf platformu hiçbir tarafa ait olmadan tamamen şehrimizin lehine olan işlerde boy gösterecek. Güzel Sakarya’mızı bir tık öteye nasıl götürürüz bütün derdimiz bu” dedi. Konuşmaların ardından platform üyeleri başkan Alişan ile istişarede bulundular. Toplantı, Alişan’a plaket takdim edilmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Yorumlar (2)
54kere54 11 ay önce
eşraf grubunda eşraf varmı
Sakaryalı 11 ay önce
Çok doğru ben orada eşraf göremedim