banner2

banner1

banner22

Esnafın sıkıntıları konuşuldu

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan güncel konular ve sorunlar ile ilgili Ankara'ya gitti. Başkan Hasan Alişan, “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde esnaf ve sanatkarlarımızın son günlerde yaşadığı sıkıntıları paylaştık ve çözüm önerileri konusunda istişarelerde bulunduk, çözüm yolları aradık" dedi.

GÜNDEM 18.03.2021, 09:34 Editör: Aysima Kortak
Esnafın sıkıntıları konuşuldu
banner48

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan güncel konular ve sorunlar ile ilgili Ankara'ya gitti. AK Parti Genel Baskan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz'u ziyaret etti. Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i ziyaret etti ve ardından Türkiye Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan'ı makamında ziyaret etti.

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KONUSUNDA İSTİŞARELERDE BULUNULDU

Başkan Hasan Alişan, “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde esnaf ve sanatkarlarımızın son günlerde yaşadığı sıkıntıları paylaştık ve çözüm önerileri konusunda istişarelerde bulunduk, çözüm yolları aradık. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz'a, TESK Genel Başkanımız Bendevi Palandöken'e ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Necmettin Erkan'a esnaf ve sanatkarlarımız adına mevcut sorunları dinleyerek zaman ayırdıkları ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)