banner2

banner1

banner22

Esnafa bir darbede SEPAŞ'tan

Pandemi nedeniyle kapalı kalan ve zor günler geçiren esnafa bir darbe de SEPAŞ'tan geldi. SEPAŞ, kapalı olduğu için faturasını ödeyemeyen kafe, restoran ve işletmelerin elektriğini habersiz kesmeye başladı.

GÜNDEM 23.03.2021, 17:20 Editör: Serenay Yaşar
Esnafa bir darbede SEPAŞ'tan
banner48

Pandemi nedeniyle zor günler yaşayan esnafa bir darbe de SEPAŞ Enerji'den geldi. Kapalı olan kafeterya başta olmak üzere bir çok sektörün elektriğini kesmeye başlayan SEPAŞ'a esnaf çok öfkelendi. Kapalı olmalarına rağmen dondurucularında malzemelerin bulunduğunu belirten esnaf, “Aylardır siftah yapamıyoruz ama SEPAŞ elektriğimizi kesiyor. Bu haksızlığın giderilmesi gerekiyor” dedi.

HABER DE VERMEDİLER

Kesim öncesinde haber verilmemesine de tepki gösteren esnaf, “Bize hiç haber vermeden gelip kesip gidiyorlar. İki günden beri şehirde yüzlerce esnaf SEPAŞ'ın zulmüne uğramış durumda. Kapalı kalsak bile dolaplarımız var ve içinde ürünlerimiz var. İki gündür büyük mağduriyet yaşıyoruz. Siyasiler başta olmak üzere bir çok gruptan destek istiyoruz. Lütfen mağduriyet yaşayan Sakaryalı esnafa bu zulmü yapmayın” dedi.

Yorumlar (0)