banner2

banner1

banner22

Eski başkan İspiroğlu dava açtı

Karasu’da iş yeri kapanan yemek firması sahibinin sosyal medya hesabından paylaştığı 684 bin liralık senet olayında ikinci perde. Eski başkan İspiroğlu, Ferdi Dalkıran’a sahte evrak düzenlemekten dava açtı.

GÜNDEM 09.04.2021, 17:43 Editör: Gizem Demirsoy
Eski başkan İspiroğlu dava açtı
banner48

Karasu eski Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'nun kendisine olan borçlarını ödemediğini iddia eden Yemek Fabrikası sahibi Ferdi Dalkıran, sosyal medya hesabından 684 bin liralık senet paylaşmıştı. Kamuoyunun gündemine oturan olayla ilgili Eski başkan Mehmet İspiroğlu, Haberlisin.com’a açıklamalarda bulundu. İspiroğlu “35 sene çalıştım 684 bin lira almadım. Ne böyle bir borç ne de imzaladığım bir senet var” diyerek konuyu yargıya taşıdı.

“BÖYLE BASİT KURGULARLA BİR YERE VARILAMAYACAĞINI HERKESİN BİLMESİNİ İSTERİM”

Mehmet İspiroğlu editörümüze yaptığı açıklamada “Yemek şirketi sahibi işleri bozulunca kendince bir tiyatro hazırlamış. İlçede belediye başkanını bulamamış gitmiş Gölkent’te gazinoda bulmuş. Benim arkadaşım yeninde senet var mı demiş… Böyle bir komediyle nereye varmaya çalıştığını anlayamadım. Ancak bilinmeli ki ne böyle bir borç ne de senet var. İmzamı taklit ederek hazırladığı senetle algı yapmaya çalışıyor. Konuyu yargıya taşıdım. Sahte evrak düzenlemekten dava açtım. Devamında da kamuoyunu yanlış bilgilendiren şahısla ilgili gerekli işlemleri yapmaya devam edeceğim. Böyle basit kurgularla bir yere varılamayacağını herkesin bilmesini isterim” dedi.

Yorumlar (1)
adlitıp 1 ay önce
senedi yazanla imzayı atan aynı yazı ve cizim şeklindende belli