banner2

banner1

banner22

Eşi onu bu şekilde buldu

Adapazarı’nda ısınmak için banyo kazanını yakan Ayla Aydemir, imam nikahlı eşi tarafından yerde hareketsiz bir şekilde bulundu. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince 45 yaşındaki kadının karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybettiği belirlendi.

GÜNDEM 21.01.2021, 21:02 Editör: Ebru Bulut
Eşi onu bu şekilde buldu
banner48

YANAN KÖMÜR DOLU KOVAYLA BANYOYA GİRDİ

Edinilen bilgilere göre, Adapazarı ilçesi Kayrancık Mahallesinde akşam saatlerinde meydana gelen olayda 45 yaşındaki Ayla Aydemir isimli kadın, duş yaparken ısınmak için banyo kazanını yaktı. Bir süre sonra kendisinden herhangi bir ses çıkmayınca, imam nikahlı eşi Aydemir’i yerde hareketsiz bir şekilde buldu.

HAYATINI KAYBETTİ

İmam nikahlı eşinin ihbarı üzerine olay yerine 112 sağlık ekipleri sevk edildi. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerince Ayla Aydemir’in hayatını kaybettiği belirlendi.

KARBONMONOKSİT GAZINDAN ZEHİRLENMİŞ

Olay yerinde yapılan incelemeler sonucunda 45 yaşındaki Ayla Aydemir’in banyo kazanındaki kömürden çıkan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybettiği öğrenilirken Aydemir’in cansız bedeni olay yerinde yapılan incelemelerinin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Otopsi Merkezi’ne kaldırıldı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)