banner2

banner1

banner22

Erdoğan'dan yerli aşı müjdesi

Kömürhan Köprüsü ve Tünelleri Açılış Töreni'ne canlı bağlantı ile bağlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah en geç nisan ayında, geliştirme çalışmaları hızla süren kendi aşılarımızı da kullanıma hazır hale getirmiş olacağız" dedi.

GÜNDEM 02.01.2021, 14:34 Editör: Aysima Kortak
Erdoğan'dan yerli aşı müjdesi
banner48

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kömürhan Köprüsü ve Tünelleri Açılış Töreni'nde gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Yerli aşı ile ilgili değerlendirmede bulunan Erdoğan, aşının nisan ayında kullanıma hazır hale getirileceğini aktardı.

"NİSAN AYINDA AŞILARIMIZI KULLANIMA HAZIRLAYACAĞIZ"

Erdoğan, “Elbette 2020 tüm insanlık gibi ülkemiz için de zor bir yıl oldu. Güvenlikte ekonomiye her alanda ciddi sınamalarla karşılaştığımız bir dönemde koronavirüs salgınını yükünü de omuzlamak zorunda kaldık. Salgının verdiği zararı kapatmak için milletimizin yaralarını sardık. 2021'i her anlamda yeni bir şahlanış yılı olacak, bunun için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Yurt dışından getirdiğimiz aşılarla salgını aşacağımıza inanıyorum. En geç nisanda kendi aşılarımızı kullanıma hazırlayacağız. Salgının gündemimizden çıkması ile asıl gündemimize yoğunlaşabileceğiz.” dedi.

Yorumlar (1)
Ismail yigit 5 ay önce
Haydi insAllah