banner2

banner1

banner22

Emniyetten sosyal medya çalışması

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Sakarya’da koronavirüsle mücadeleye karşı halkın duyarlılığını arttırmak için #SAKARYAKoronayıYener ve #BaşarabilirsinSAKARYA hashtagleriyle sosyal medya çalışması yapılacak.

GÜNDEM 09.12.2020, 14:57 Editör: Aysima Kortak
Emniyetten sosyal medya çalışması
banner48

Koronavirüse karşı Sakarya’da yürütülen mücadeleye karşı halkın duyarlılığını artırmak amacıyla Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü sosyal medya çalışması yapacak. İl Emniyet Müdürlüğü; Twitter, Facebook ve Instagram üzerinden yapılacak olan çalışmayı #SAKARYAKoronayıYener ve #BaşarabilirsinSAKARYA hashtagleriyle saat 19.54’te başlatacak.

EMNİYETTEN FARKINDALIK ÇALIŞMASI

İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Akşam saat 19.54’te başlayacak olan çalışmaya destek verip, mücadelenin bu kritik aşamasında hem halkımızda farkındalık oluşturmak hem de bu zor dönemde sağlık çalışanlarımızın yanında olmak için, aşağıda verilen metin ve görselleri paylaşmanızı rica ediyoruz. İsterseniz sadece #SAKARYAKoronayıYener ve #BaşarabilirsinSAKARYA hashtaglerini kullanıp attığımız resimleri paylaşıp, kendi duygu ve düşüncelerinizi ifade ederek de bize destek olabilirsiniz. Katkınız için şimdiden teşekkür ederiz.” denildi.

Yorumlar (0)