banner2

banner1

banner22

Emniyet gerekli tedbirleri aldı

Muhtar azası karantina uygulanan Vişne ve Egemen Sokak’ta üç kişinin karantinadan kaçtığını yazmıştı. Aza sosyal medyadaki o paylaşımını kaldırıp üç kişinin evlerine döndüğünü paylaştı.

GÜNDEM 14.04.2020, 16:23 Editör: Ebru Bulut
Emniyet gerekli tedbirleri aldı
banner48

Adapazarı İlçesi Şeker Mahallesi’nde yer alan Vişne ve Egemen Sokak, İl Hıfzıssıhha kararıyla karantina alınmıştı. Polis ekiplerinin iki sokağa bariyerlerle çevirip nöbet tutmaya başlamıştı. Şeker Mahallesi muhtar azası Orhan Muslu, dün üç kişinin karantinadan kaçtığını ileri sürerek sosyal medya hesabından paylaşım yapmıştı. Orhan Muslu bugün eski paylaşımını silerek yanlış anlaşılma olduğunu ve üç kişinin evine döndüğünü paylaştı.

Muhtar Azası Orhan Muslu’nun yeni paylaşımı şöyle;

“Mahallemizde KARANTİNAYA alınan VİŞNE ve EGEMEN sokakta Emniyet güçlerimiz tüm önlemleri almıştır.. Karantinaya alındığı ilk saatte dışarıda olan 3 sokak sakininin kaçtılar haberi o an orda evlerinde olmadıkları için bir şekilde yanlış anlaşılma olmuştur ve bu 3 sokak sakini evlerine dönmüştür.. bu yanlış anlaşılmayı belirmek isterim... Ve şuanda emniyet güçlerimiz karantina altına alınan sokaklarımızda her türlü tedbiri alarak görevlerini yapıyor... Sokak sakinlerimizin her türlü ihtiyaçları Sayın Valimiz Belediyemiz Emniyet güçlerimiz ve Muhtarlığımız ile ortak iletişim kurarak karşılıyoruz... Her iki sokağımızda KARANTİNA durumu çok iyi bir şekilde devam ediyor Vişne ve Egemen sokak sakinlerimize bu süreçte sabır ve acil şifalar diliyoruz..”


 

Yorumlar (0)