banner2

banner1

banner22

Eli yanlışlıkla Kırkpınar Ağası'nın yüzüne geldi

Edirne'de yemekli toplantı düzenleyen 660. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim'in yüzüne yanlışlıkla yerel gazete muhabiri Hüsnü Sarıgül'ün eli geldi. Bunu saldırı sanan Selim'in oğlu Melih Selim, gazeteci Sarıgül'ü yumrukladı.

GÜNDEM 08.07.2021, 17:40 Editör: Aysima Kortak
Eli yanlışlıkla Kırkpınar Ağası'nın yüzüne geldi
banner48

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim, yarın başlayacak güreşler öncesi dün akşam, gazeteciler ve davetlilerin katıldığı yemek verdi. Müzikli yemeğin ilerleyen saatlerinde davetliler sahneye çıkarak oyun havalarına eşlik etti.

ÖNCE İTTİ ARDINDAN YUMRUKLADI

Bir süre sonra ağa Seyfettin Selim de sahneye çıkarak oyuna eşlik etti. Bu sırada kentte yerel bir gazetede muhabirlik yapan Hüsnü Sarıgül'ün eli Seyfettin Selim'in yüzüne çarptı. Elindeki sigara külü de Selim'in yüzüne geldi. Bu durumu gören Seyfettin Selim'in oğlu Melih Selim, babasına saldırı olduğunu sanarak, muhabir Sarıgül'ü önce itti ardından da yumrukladı.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Seyfettin Selim, olayın bir yanlış anlaşmadan kaynaklandığını belirterek, "Oyun sırasında genç gazetecinin eli yüzüme denk geldi, elindeki sigarasının külü de yüzümü yaktı. Ben geri çekilince oğlum bana vurduğunu sandı. Yanlış anlamadan kaynaklanan bir olay, daha sonra onları barıştırdım" dedi. Muhabir Hüsnü Sarıgül de şikayetçi olmadı.

Yorumlar (0)