banner2

banner1

banner22

Elazığlı iş insanından SakaryaBüs teklifi

Elazığ’ın otomobil sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan iş insanı Yıldızlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Halis Yıldız, sosyal medya üzerinden Vali Çetin Oktay Kaldırım’a SakaryaBüs teklifinde bulundu.

GÜNDEM 18.07.2020, 12:51 Editör: Ebru Bulut
Elazığlı iş insanından SakaryaBüs teklifi
banner48

SAKARYABÜS TEKLİF ETTİ

Elazığ'da belediye tarafından kentin turistik değerlerinin tanıtımına katkı sağlanması amacıyla özel olarak tasarlanıp hazırlanan tur otobüsü hizmete girdi. Elazığ’ın otomobil sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan iş insanı Yıldızlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Halis Yıldız, sosyal medya üzerinden Vali Çetin Oktay Yıldırım’a aynı otobüsten bir adet Sakarya’ya yapmayı teklif etti.

“SAKARYA SOKAKLARINDA TUR ATARIM”

İş insanı Halis Yıldız, twitter hesabı üzerinden “Sakarya'mıza böylesine şık bir SakaryaBüs yapalım da Sakaryalılar bize dua etsinler sayın valim. Derdim para pul değildir bunu siz benden iyi bilirsiniz. Güzel insan valimizin bir farkı olsun diye bir emrinizle yapar yollarım efendim. Saygılarımla” diyerek teklifte bulundu. Vali Kalıdırım ise ‘Yakışır’ diyerek cevap verdi. İşadamı Yıldız, “Aracı ve emrinizi beklerim efendim. Belediye başkanımız bir araç yollarsa bende en güzel şekilde yapar Sakarya'mıza bizzat getirir, Sakarya sokaklarında tur atarım” diye yazdı

Yorumlar (0)