banner2

banner1

banner22

Duruşma 13 Temmuz’a ertelendi

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında yargılanan FETÖ firarisi Adil Öksüz’ün kayınvalidesinin kardeşi Naciye Alişan ve eşi Ali Alişan’ın yargılanmasına devam edildi. Mahkeme, Bylock içeriklerinin beklenmesine karar vererek 13 Temmuz’a ertelendi.

GÜNDEM 04.03.2021, 12:08 Editör: Ebru Bulut
Duruşma 13 Temmuz’a ertelendi
banner48

ADİL ÖKSÜZ’ÜN YAKINLARININ YARGILANMASINA DEVAM EDİLDİ

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik olarak yürütülen soruşturma kapsamında firari olarak aranan FETÖ’nün sözde hava kuvvetleri sorumlusu Adli Öksüz’ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım’ın kız kardeşi Naciye Alişan ve Alişan Alişan’ın yargılanmasına Sakarya 4. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.

BYLOCK İÇERİKLERİNİN BEKLENMESİNE KARAR VERİLDİ

Tutuksuz yargılanan sanıklar mahkemeye katılmazken Sakarya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nden alınan yazılı müzakerede sanıklar hakkında yeni itirafçı ya da tanık beyanının tespit edilemediği ve Bylock içeriklerinin gelmediği öğrenildi. Mahkeme heyeti, Bylock içeriklerinin beklenmesine karar vererek mahkemeyi 13 Temmuz 2021’e erteledi.

Yorumlar (0)