banner2

banner1

banner22

Durmuş’tan karne mesajı

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 2020-2021 eğitim-öğretim yılının birinci döneminin tamamlanması ardından öğrencilere karne mesajı yayımladı.

GÜNDEM 22.01.2021, 15:19 Editör: Ebru Bulut
Durmuş’tan karne mesajı
banner48

KARNE MESAJI

2020-2021 eğitim-öğretim yılının birinci dönemi bugün tamamlandı. Salgın nedeniyle uzaktan eğitimle tamamlanan birinci dönem karneleri e-okul sistemi üzerinden dijital olarak öğrencilere ve velilere ulaştırıldı. 15 Şubat tarihine kadar üç hafta sürecek yarıyıl tatili nedeniyle İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş bir mesaj yayımladı.

“BUGÜN GÜNLERDEN KARNE SEVİNCİ”

Sosyal medya hesaplarından da paylaştığı mesajında Durmuş, şu ifadelere yer verdi; “Bugün Günlerden Karne Sevinci! Varsın bu karne günü de uzaktan sevinelim. Çok şükür sağlıklıyız; kalplerimiz bir, umudumuz capcanlı. Hem sevgili yavrularımız hem kıymetli velilerimiz hem de fedakâr meslektaşlarımız çok çalışıp güzel bir tatili hak ettiler. Kim bilir, belki tatilde kar yağar ve doya doya kartopu oynarız. :) İnanıyorum ki bir sonraki karne gününde yüz yüze, göz göze olacağız. Tedbir, sabır ve umut kavramlarını küçük yaşlarda çok iyi öğrenen çocuklarımın sevinçli gözlerinden öpüyor, sağlıklı ve mutlu bir tatil diliyorum."

Yorumlar (0)