banner2

banner1

banner22

Durmuş’tan anlamlı ziyaretler

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Hendek’teki patlamada anne veya babasını kaybeden öğrencilerin evlerine ziyarette bulundu.

GÜNDEM 18.07.2020, 13:38 Editör: Ebru Bulut
Durmuş’tan anlamlı ziyaretler
banner48

ACILI ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Hendek’teki üzücü olayda anne veya babasını kaybeden öğrencilerin evlerini ziyaret etti. Geyve ve Akyazı ilçelerindeki ziyaretlere müdür yardımcıları ile birlikte rehberlik araştırma merkezinden uzman öğretmenler de katıldı. Ailelerin acılarını paylaşan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, tüm Türkiye’yi derinden etkileyen olayda anne veya babasını kaybeden öğrencilere Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın talimatları doğrultusunda eğitimleri başta olmak üzere her konuda destek vereceklerini belirtti.

“ÇOCUKLARIMIZ BİZLERE EMANET”

Bu tür olaylar karşısında öğrencilerimize ve ailelerine yardımcı olmak için müdürlük bünyesinde uzman eğitimcilerden oluşan psikososyal müdahale ekipleri bulunduğunu belirten Durmuş, “Artık çocuklarımız bizlere emanet. Onların yaşadıkları acı olayları en kısa zamanda atlatması ve normal yaşantılarına yeniden dönmeleri için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz” dedi. Geyve ve Akyazı ilçe milli eğitim müdürlerinin de katıldığı ziyaretlerde Kur’an-ı Kerim tilaveti de okunarak, Hendek’teki üzücü olayda hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımız için dua edildi.

Yorumlar (0)