banner2

banner1

banner22

Durmuş, Ferizli’deki öğrencinin davetini kırmadı

YKS öncesi lise 12’nci sınıf öğrencileriyle çevrim içi görüşmeler düzenleyen İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, bu buluşmalardan birinde Ferizli Fikret-İsmet Aktekin Anadolu Lisesi öğrencisinin “Okulumuza gelir misiniz?’ davetini kırmadı.

GÜNDEM 15.06.2021, 12:40 Editör: Ebru Bulut
Durmuş, Ferizli’deki öğrencinin davetini kırmadı
banner48

Çalışma toplantısı için gittiği Söğütlü’deki program sonrasında Ferizli’ye geçen Durmuş’un ziyareti okul öğrencilerini çok sevindirdi. Ferizli Fikret-İsmet Aktekin Anadolu Lisesi ziyaretinde 12’inci sınıf öğrencilerinin yanı sıra okulda bulunan 9,10 ve 11’inci sınıflardan öğrenciler de buluşmaya katıldı.

"SÖZ ALDIK, SÖZ VERDİK”

Okulun yeşillikler içerisindeki bahçesinde yağmurlu havaya rağmen açık havada kameriyede gerçekleşen ziyarete Ferizli İlçe Millî Eğitim Müdürü Soner Yılmaz ile bazı okul müdürleri de katıldı.  Öğrencilerle gönüllere dokunan sıcak bir sohbet gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ziyaretiyle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Vatana, millete faydalı bireyler olmak adına "Söz aldık, söz verdik." demiştik. Çocuklarım davet eder de ben gelmez miyim? Dinliyorum, Ferizli Fikret-İsmet Aktekin Anadolu Lisesi...” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)