banner2

banner1

banner22

Duran; yerel medya gözbebeğimiz

Sakarya’dan haberdar olmak isteyenlerin takip ettiği www.haberlisin.com’u ziyaret eden BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran, “Yerel medyanın yaşaması ve yaşatılması bizim için önemli. Kurum olarak bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

GÜNDEM 12.02.2021, 15:03 Editör: Ebru Bulut
Duran; yerel medya gözbebeğimiz
banner48

HABERİN MERKEZİNE ZİYARET

BASIN İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Rıdvan Duran, beraberinde Basın İlan Kurumu Sakarya Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, Kocaeli Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş ile birlikte Haberlisin.com’u ziyaret etti. DHA Sakarya Temsilcisi ve Genel Yayın Müdürümüz Güven Hasbaş ile yerel medyanın yaşadığı sorunlar, şehir gündeminin konuşulduğu ziyarette BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran “Ülke genelinde neredeyse tüm medya kuruluşlarını ziyaret ederek sorunlarını dinliyoruz. Birlikte çözüm yolları arıyor, buluyoruz. İnternet medyasının beklediği kanuni düzenleme için çalışmalar sürüyor. BİK olarak yerel medyanın güçlü olmasını çok önemsiyor bu doğrultuda çalışıyoruz” dedi.

SORUNLARI GİDERECEK ADIMLAR

BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran, Sakarya’da yerel medyanın güçlü ve etkili olduğuna dikkat çekerek, “Yayın kuruluşlarının ve basın emekçilerinin yaşadığı sorunları giderecek adımlar atmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)