banner2

banner1

banner22

Dünya evine girdiler

Kaynarca İlçesi Yeşilova Mahallesinde HAYKOOP Sakarya Bölge Başkanı Recep Pulat’ın oğlu Furkan Abdullah’ın düğün töreni dillere destan bir şekilde gerçekleşti.

GÜNDEM 06.08.2018, 18:58
Dünya evine girdiler
banner48

Yeşilova mahallesinde yapılan Tuğçe ve Furkan Abdullah Pulat’ın düğün cemiyetinde önce mevlit okutuldu. Akabinde ise misafirler için hazırlanan yemek ikramı ile düğün son buldu. Gelin Tuğçe ve Damat Furkan Abdullah’a gelen konuklar takı takarak hatıra fotoğrafı çekilirken çiftin mutlulukları gözlerinden akıyordu.

HAYKOOP Sakarya Bölge Başkanı Recep Pulat, “Oğlum Furkan Abdullah’ın düğününe il dışından ve Sakarya ilimizde katılanlara tek tek teşekkür ediyorum. İyi ki hepiniz varsınız. Bu mutlu günümüzde bizleri düğünümüzde yalnız bırakmayan HAYKOOP Genel Başkanımız Ahmet Ertürk, Ak Parti Sakarya İl Başkanımız Fevzi Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Şenay Sakala, Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Erdemir, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı ve yönetim kurulu üyeleri, SATSO yönetim kurulu Üyesi ve meclis üyelerine, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem ve tüm muhtarlarıma, TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, Şen Piliç Koordinatörü Abdurrahman Çakara, Ak Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Tüm STK Başkanlarına KOOP Başkanlarıma Akrabalarıma, dostlarıma, arkadaşlarıma, komşularıma ve tüm herkese teşekkürlerimi iletiyorum ve ayrıca Bursa HAYKOOP Başkanı Nurettin Çakıra, Kırklareli HAYKOOP Başkanı Salih Kardeşime ve HAYKOOP Afyon Başkanı Ahmet Tintaş `a çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız” dedi.

Yorumlar (0)