banner2

banner1

banner22

Doğum gününü kutladılar

Şehit Polis Memuru Mehmet Tekcan'ın mesai arkadaşları eşleriyle, Şehit Polis Memuru Mehmet Tekcan’ın eşi Büşra Tekcan'a sürpriz doğum günü pastası ve çiçek alarak doğum gününü kutladılar.

GÜNDEM 14.12.2020, 17:40 Editör: Aysima Kortak
banner48

NE OLMUŞTU?

15 Ekim gecesi Erenler İlçesi Erenler Mahallesinde polis ekiplerinin dur ihtarına uymayarak kaçmaya başlayan şüpheli otomobili yakalamak için takibe başlayan Yunus Polisleri, manevra yapan minibüs ile çarpışmış; kazada motosiklette bulunan Mehmet Tekcan ve Özkan Aslan yaralanmıştı. Kaza sonrası kalbi duran Mehmet Tekcan, olay yerine gelen sivil polis ekibinde görevli bir memur tarafından yapılan kalp masajıyla hayata döndürülürken yaralı 2 polis daha sonra Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Kazada ağır yaralanan ve hastanede de kalbi duran Mehmet Tekcan polis memuru, tedavi gördüğü Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sabah saatlerinde şehit olmuştu.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Şehit Polis Memuru Mehmet Tekcan'ın mesai arkadaşları eşleriyle, Şehit Polis Memuru Mehmet Tekcan’ın eşi Büşra Tekcan'a sürpriz doğum günü pastası ve çiçek alarak doğum gününü kutladılar. Polis memurlarının bu jesti karşısında duygusal anlar yaşandı.


Yorumlar (0)