banner2

banner1

banner22

Doğa Yürüyüşleri devam ediyor

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) akademik ve idari personel ile öğrencilerine yönelik Arifiye İl Ormanı Doğa Yürüyüşü Etkinliği gerçekleştirildi.

GÜNDEM 10.12.2019, 17:26 Editör: Aysima Kortak
Doğa Yürüyüşleri devam ediyor
banner48

SUBÜ Doğa Yürüyüşü etkinliklerinin bu haftaki adresi; Adapazarı - Sapanca karayolu üzerinde Sakarya merkeze 12 km. uzaklıkta bulunan, 27.14 hektar alana sahip yürüyüş ve dinlenme alanı olan Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı’ydı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi SKS Daire Başkanlığı ve SUBÜ Kamp Topluluğu tarafından organize edilen doğa yürüyüşü etkinliği, SUBÜ ailesinden 100’e yakın doğaseverin katılımıyla Tabiat Parkı’nın girişinde başladı. Toplam 7 Km’lik yürüyüş güzergâhı takip edilerek yapılan etkinlikte, Sapanca göl manzarası eşliğinde tamamlanan yürüyüşün ardından mesire alanında üniversite tarafından ikramlarda bulunuldu.

SUBÜ Kamp Topluluğu üyelerinin çadır kurma, kamp malzemeleri ve doğada giyim, sırt çantasının hazırlanması, kamp yeri seçimi ve kamp kurulması gibi konularda katılımcıları bilgilendirdiği etkinlikte eğlenceli oyunlar oynanarak, çeşitli yarışmalar da yapıldı.

Yorumlar (0)