banner22

Diploma tartışmasında son nokta

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya hakkında, "Hamza Yerlikaya devletten 4 maaş almaya devam ediyor" ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklamaya cevap veren Hamza Yerlikaya, CHP'li Özkoç'a meydan okudu.

GÜNDEM 21.12.2020, 01:17
Diploma tartışmasında son nokta
banner48

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın diplomasının sahte olduğuna dair Cumhuriyet gazetesinde yayınlanan haberin ardından CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma Hamza Yerlikaya’dan cevap geldi.

“DEVLETTEN 4 MAAŞ ALMAYA DEVAM EDİYOR”            

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımda bulunan CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, "Doktoralı gençlerimiz bile işsizlikten evde otururken, lise diplomasının sahte olduğu mahkeme kararıyla tespit edilen Sarayzade Hamza Yerlikaya devletten 4 maaş almaya devam ediyor..." ifadelerini kullandı.

banner84

YERLİKAYA'DAN YANIT

Özkoç'a cevap veren Hamza Yerlikaya yaptığı paylaşımda, "Tasması kimin elinde olduğu belli olmayan Engin Özkoç, şimdi iyi dinle; eğer benim diplomasız olduğumu ve 4 maaş aldığımı ispat edersen ben herkesten özür dileyip siyaseti bırakıyorum. Aksi durumda sen ne yapacaksın? İspat edemezsen milletvekilliğinden istifa edecek misin? Hodri meydan" dedi.


Yorumlar (0)