banner2

banner1

banner22

Dikkat çeken paylaşım

Sedat Peker’e yakınlığı ile bilinen Emre Olgun, Süleyman Özışık’ın Peker ile iki kez görüştüğünü söylemesinin ardından dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Olgun, Peker’in Süleyman Özışık’ın düğününe gönderdiği 80 bin TL’lik takı ve çelengi paylaştı.

GÜNDEM 12.06.2021, 23:15 Editör: Aysima Kortak
Dikkat çeken paylaşım
banner48

Sedat Peker’e yakınlığı ile bilinen Emre Olgun, Twitter hesabından Süleyman Özışık hakkında paylaşımda bulundu. Özışık’ın, Peker ile yakın olmadığı savunması yapmasının ardından konuşan Olgun, Süleyman Özışık’ın düğününe gönderilen 80 bin TL değerindeki takı ve çelengi dile getirdi. Olgun, Özışık’ı işaret ederek, “Sedat Peker hediye olarak maddi değeri takriben 80.000 ₺ olan mücevher kolye göndermişti. Neden kabul ettin?” diye sordu.

SEDAT PEKER ÇELENGİ

Olgun, sözlerine şöyle devam etti: “Ayrıca büyük devasal bir Sedat Peker çelengi vardı. Onun önünde neden ailecek fotoğraf çekildiniz? Yani iki kez görüşmediğin ortada. Öyle ki, vücut diliyle bile haber gönderdiğin veya selamladığın bir insan ile hayatında sadece iki kere görüşmüş olduğuna ortalama zeka seviyesine sahip hiç kimse inanmaz.

GİZLİ BİR KONUŞMA METODU MU?

Süleyman Özışık, Gerçeklerin, bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır. Sedat Peker ile sadece 2 kere görüştüğünü beyan ediyorsun. Ancak video içeriğinde ismi geçtiğinde kolunla birtakım hareketler yapıyorsun bu gizli bir konuşma metodu mu?”

Yorumlar (0)