banner2

banner1

banner22

Destek istemişti..

Sakarya’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketi bulunan Birol Özbey bir yıl önce sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yönetimde olmak istediğini ilan etmişti.

GÜNDEM 14.06.2019, 18:38
Destek istemişti..
banner48
R. KAAN OKTAR'IN HABERİ 

SÖZ VERMİŞTİ

İbrahim Nalbant Sakaryaspor’a başkan olmak istediğini kamuoyuyla paylaştı. Nalbant’ın basın toplantısında hemen yanı başında yer alan isim kamuoyu tarafından hayli merak uyandırdı.
İbrahim Nalbant yönetiminde yer alacak muhtemel isimlerden birisi olan Birol Özbey bugün gerçekleşen basın toplantısında Nalbant’ın yanında oturarak hayallerinden birisini gerçekleştirme fırsatı yakaladı. 3 Haziran 2018 tarihinde sosyal medya hesabından Sakaryaspor’da yönetici olmak istediğini deklare eden Özbey, o gün 250 bin lira bağış yapacağını duyurmuştu.
 
İŞTE O PAYLAŞIM
İşadamı Özbey’in sosyal medyada Şevket Turan, Erdem Kasap, Baba Murat, Zeki Toçoğlu ve İsmail Gürses gibi isimleri de etiketleyerek yaptığı paylaşımda; “Sakaryaspor’da Yeni yapılacak yönetime dahil edilirsem 250 bin TL bağış yapacağım. Uzaktan baktığımız iş adamları abilerimiz gibi fotoğraf makinesinin kadranını kapatmayacağım. Futbol kulübü altında sevdamın peşinde siyaset yapmayacağım. Bu konuda değerli büyüğüm Cihan Yıldıran, Orhan Şeşen, Mükerrem Koç gibi abilerimizin desteklerini bekliyorum” ifadelerini kullanmıştı.
 
MERAK KONUSU OLDU
Yaptığı paylaşımda Sakaryaspor’a destek sözü veren Birol Özbey’in hayali kongre üyelerinin kararı ile ya gerçekleşecek ya da bir başka bahara kalacak ancak göreve gelmesi durumunda Özbey’in bu sözü tutup tutmayacağı ise merak konusu oldu.
 
Yorumlar (0)