banner2

banner1

banner22

Davutoğlu vatandaşlarla çay içti

Cenaze dolayısıyla Sakarya’ya gelen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu cenaze sonrası vatandaşla bir araya geldi.

GÜNDEM 02.08.2018, 16:25
Davutoğlu vatandaşlarla çay içti
banner48

Önceki gün Orhan Camii’nde kılınan İkindi Namazına müteakiben Emirdağ Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığına defnedilen Yeniden Mücadele Hareketi'nin kurucularından Yavuz Arslanargun’un cenazesine ve evindeki taziye ziyaretine katılan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu; Akşam Namazının ardından da Orhan Cami Meydanı’nda vatandaşlarla çay içerek, sohbet etti.

Sohbet etti

Yeniden Milli Mücadele Hareketi'nin kurucularından olan Yavuz Arslanargun’un cenazesine katıldıktan sonra bir takım dost ziyaretlerinde bulunan Türk siyasetçi, uluslararası ilişkiler uzmanı, akademisyen ve büyükelçi, eski Dışişleri Bakanı, eski Başbakan Vekili, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 2. genel başkanı ve Türkiye Başbakanı. 2014–2016 yılları arasında AK Parti genel başkanlığı ve Başbakanlık görevini sürdüren Ahmet Davutoğlu; kıldığı Akşam Namazının ardından da Orhan Cami Meydanı’nda vatandaşlarla çay içerek, sohbet etti.

Sakarya Valisi Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, eski Sakarya Milletvekillerinden Ayhan Sefer Üstün, AK Parti kurucularından Ömer Arslan ve Mehmet Yılmaz ile birlikte Akşam Namazı çıkışında Orhan Cami Yetimoğlu Çay Evi ile Orhangazi Çay Evi'nde vatandaşlarla sohbet etti. Taka Gazetesi Sakarya Bölge Temsilcisi ve Efe Medya Haber Koordinatörü Gazeteci Levent Candan ile Habervole Haber Müdürü Sabahattin Birinci’nin de Orhangazi Meydanı’ndaki iki ayrı ortamda çay sohbetinde bulunduğu İngilizce, Almanca, Arapça ve Malayca bilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’na ilgi büyük oldu. Meydanda oturan vatandaşlara selam veren Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu karşısında gören vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirirken, Suriye, İran, Afganistan, Irak’tan Sakarya’ya göç eden vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi.

Yorumlar (0)