banner2

banner1

banner22

Danışmanlık yapacak

Sakarya’nın doğal güzellikleri, tarihi mekanları ve coğrafi konumu nedeniyle turizmden hak ettiği payı alamadığını her fırsatta dile getiren Prof.Dr Mustafa İsen SATSO’da gönüllü danışman olarak göreve başladı.

GÜNDEM 08.08.2018, 14:19
Danışmanlık yapacak
banner48

Öğretim üyeliği, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri ve son olarak ta AK Parti Sakarya Milletvekili olarak doğup büyüdüğü şehre hizmet eden Prof.Dr Mustafa İsen SATSO’da gönüllü danışmanlık görevine başladı. İsen hiçbir ücret talep etmediği yeni görevinde şehrin turizmine katkı vermek için mesai harcayacak.

Sakarya’da birçok projenin hayata geçirilmesinde öncülük yapan Prof.Dr Mustafa İsen özellikle ikinci üniversitenin kurulması aşamasında büyük emek harcadı. Sakarya’nın doğal güzellikleri, tarihi mekanları, yaylaları, gölleri, denizi ve coğrafi konumu sebebiyle birçok güzelliği olduğuna vurgu yapan İsen şehrin turizmden hak ettiği payı alabilmesi için mesai harcayacak. Sakarya’nın en güçlü kurumunda danışmanlık yapmaya başlayan İsen’in hedefi şehre değer katacak projelere SATSO’nun öncülük etmesini sağlamak.

 

Yorumlar (0)