banner2

banner1

banner22

Daire mühürlendi

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Ekipleri’nin Serdivan İlçesi’nde ki fuhuş baskınları haberlere konu oluyordu. Ahlak polisini bile şaşkına çeviren baskın Yeni Cami bölgesinde gerçekleşti

GÜNDEM 20.07.2018, 17:57
Daire mühürlendi
banner48

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro ekipleri gelen bir ihbarı değerlendirerek Adapazarı İlçesi Yeni Cami mevkiinde bir daireye baskın yaptı. Polis ekiplerine gelen ihbarda ‘para karşılığında bir hayat kadının fuhuş yaptığı’ belirtiliyordu.

Sosyal medyada kendini model ve oyuncu olarak tanıtarak evine müşteri olarak çağırdığı müşterilerine Yeni Camii’den yön tarifi yapıyordu. Polis ekipleri N.A’nın evine baskın yapıp para karşılığı fuhuş yapan şahsı gözaltına aldıklarında gerçek ortaya çıktı. Sosyal medyada N.A olarak kendini tanıtan kişinin travesti olduğu ve gerçek isminin ise K.S olduğu öğrenildi.

Kendini sosyal medyada N.A olarak tanıtan K.S’ye para karşılığı fuhuş yapmak ve fuhuşa yer temin etmekten işlem yapılırken, baskın yapılan daire “Fuhuşla Mücadele ve Zührevi Hastalıklar Komisyonu” kararıyla mühürlendi.

Yorumlar (0)