banner2

banner1

banner22

Dağdibi Kavşağı'nda silahlı kavga

Ozanlar Dağdibi kavşağında iki taraf arasında çıkan tartışmada silahlar konuştu. İlk belirlemelere göre olay yerinde yaralanan kimse bulunmazken Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekipleri cadde üzerinde boş kovan aradı.

GÜNDEM 30.11.2020, 18:54 Editör: Ebru Bulut
Dağdibi Kavşağı'nda silahlı kavga
banner48

TARTIŞMADA SİLAHLAR KONUŞTU

Ozanlar Dağdibi kavşağında iki taraf arasında çıkan tartışmada silahlar konuştu. İlk belirlemelere göre olay yerinde yaralanan kimse bulunmazken Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekipleri cadde üzerinde boş kovan aradı. İlk belirlemelere göre 81 plakalı bir araçtan ateş edildiği ve aracın daha sonra olay yerinden uzaklaştığı açıklandı. Görgü tanıklarının ifadelerine göre tartışma yol verme meselesinden kaynaklı.

POLİS BOŞ KOVAN ARADI

Olay yerine çok sayıda emniyet ekibi sevk edilirken tedbir amaçlı 112 Sağlık servisi de olay yerine gelerek beklemede kaldı. Polis tartıştıktan sonra ateş ederek olay yerinden ayrılan araçların plakalarını KGYS kameralarından tespit etti. Biri 81 plakalı iki araç için arama çalışması başlatıldı. Polisin kavşakta yaptığı boş kovan arama çalışmaları sırasında trafik durdurulunca kavşakta uzun araç kuyrukları oluştu.

Yorumlar (0)